מה זה פריוריטי?

מערכת פריוריטי היא מערכת המשמשת לתעדוף משימות. ניתן להשתמש בו בתרחישים שונים, כמו כלי לניהול פרויקטים או מנהל תהליכים. בהקשר של עסקים, הוא נפוץ כדי לתעדף משימות ולהקצות אותן לאנשים המתאימים ביותר לתפקיד. ניתן לעשות זאת על ידי הקצאת מועדים, הקצאת אחריות והקצאת תקציבים. . בכלי לניהול פרויקטים, מערכת פריוריטי משמשת לתעדוף משימות. הוא משמש לעתים קרובות במוצרי תוכנה המשתמשים במתודולוגיה Agile, כגון Jira. בתהליך זה, למשימה בעלת העדיפות הגבוהה ביותר יש את ציר הזמן הקצר ביותר ויש להשלים אותה תחילה. בעוד למשימות עם עדיפות נמוכה יותר ניתן ציר זמן ארוך יותר. הערכת עבודתם של אחרים: מנהל מעריך את עבודתם של העובדים, מטיל עליהם משימות ונותן משוב.

מה עוד ניתן לעשות באמצעות המערכת?

המערכת של פריוריטי מסייעת במגוון רחב של תחומים ומיועדת לחברות וארגונים בתחומים שונים. לדוגמה בתחום הבנייה משמשת המערכת לניהול פרויקטים ומשימות, ניהול מחלקות ועובדים, ניהול הזמנות משאבים ועוד. בתחומים נוספים היא יכולה לסייע לניהול לידים ומכירות למחלקת השיווק, לאחסון מידע בענן ועוד מגוון כלים לצרכי פרסום, בקשה ותפעול שוטף של הארגון.

לסיכום:

מערכת עדיפות היא דרך לתעדף דבר אחד על פני אחר. זוהי מערכת של דירוג המבוססת על חשיבות ודחיפות.

בהקשר של שיווק, ניתן להשתמש בו כדי לדרג מוצרים, שירותים או רעיונות לפי ערכם וחשיבותם.

ניתן ליצור את מערכת הפריוריטי באמצעות היררכיה הקובעת לאיזה פריט יש את הערך הגבוה ביותר והחשובה ביותר בחברה. לאחר מכן, הפריטים מדורגים לפי הזמן שצריך להשלים אותם. לדוגמה, אם יש לך פרויקט שצריך להסתיים עד שבוע הבא אבל הוא לא דחוף, הוא יבוא אחרי פרויקטים אחרים שחייבים להסתיים עד החודש הבא. למידע נוסף בנושא מה זה פריוריטי

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך בונים אתר שמוכר?
כאשר אנחנו מבצעים פעולה עסקית אנחנו צריכים שתמיד אבל תמיד תעמוד מאחוריה מטרה כלשהי, אנחנו לא יכולים...
קרא עוד »
פבר 07, 2019
תובנות פנימיות: סיבות מפתיעות לבשל בשר בתנור
האם אתה סקרן לגבי היתרונות הנסתרים של בישול בשר בתנור? בתור סמכות בעולם הקולינריה מטעם אתר מתכונים...
קרא עוד »
מרץ 12, 2024
חתימה על מסמכים אונליין – איך זה יכול לחסוך לכם זמן וכסף?
כיום ניתן למצוא יותר ויותר חברות וארגונים, הבוחרים לספק ללקוחות שלהם את האפשרות של חתימה על מסמכים...
קרא עוד »
דצמ 28, 2022