אילו פתרונות מחשוב יש למשרדי אדריכלים ואיך הם מסייעים?

משרדי אדריכלות משתלבים יותר ויותר בטכנולוגיה. מחשבים הופכים חשובים יותר ויותר למשרדי אדריכלים, ולכן עליהם לוודא שסביבת העבודה שלהם בטוחה ונוחה. לפני כמה שנים, למשל, עבדתי עם לקוח נחמד על עבודות אדריכלות בקנה מידה גדול. היו להם הכוונות הטובות ביותר לחדש את מרחב העבודה והסביבה שלנו. אבל הם לא רצו להיות מוטרדים עם בעיות טכנולוגיות, אז היינו צריכים פתרון שיהפוך את העבודה שלהם ליעילה ופרודוקטיבית. היכנס לתוכנת VSAN VM של VMware. הוא השתלב בצורה חלקה עם Microsoft System Center 2012 Foundation (SCF) כדי ליצור סביבת SAN וירטואלית המשתמשת בטכנולוגיית VSAN החדשה של VMware לאחסון ולהגברת הביצועים.

כיצד עוזרים פתרונות מחשוב למשרדי אדריכלים?

פתרונות מחשוב למשרדי אדריכלים הופכים פופולריים יותר ויותר. הם יכולים לפתור מגוון רחב של בעיות בסביבת המשרד, כולל: היכולת להשתמש בפתרונות עיצוב ובנייה המתאימים באופן מושלם לסביבת המשרד. נגישות, גמישות ואבטחת מידע. הפחתת עלויות, זמן ובזבוז. טיפול בבעיות ומכשולים. פתרונות אדריכלות מציעה מגוון מקיף של פתרונות אדריכליים העוסקים במגוון רחב של משרדים קטנים ועד למבנים רבי קומות מתוחכמים. תיק העבודות של החברה כולל גדלים מ-10' x 10' ועד 60×160'.

משרדי האדריכלים הופכים מורכבים יותר ויותר וזה אתגר לעמוד בדרישות של משרדים אלו. ניתן להשתמש במחשבים כדי לעזור לאדריכלים במשימות היומיומיות שלהם וגם במשרד שלהם.

לסיכום; אדריכלים אחראים לא רק על עיצוב משרדם, אלא גם על הפנים והחוץ של המבנה. כתוצאה מכך, הם צריכים להיות מסוגלים לקבל החלטות בסביבה מורכבת. האתגר העיקרי הוא שלאדריכלים רבים אין מספיק זמן לעבוד על הפרויקטים שלהם. רבים מהם משתמשים במחשבים כחלק מהכלים המשרדיים שלהם. זה מקשה עליהם ליצור תוכן מבלי לוותר על איכות ויעילות. זה המקום שבו עוזרי כתיבה בינה מלאכותית יכולים לעזור להם: הם יכולים ליצור רעיונות תוכן ולוודא שאין בזבוז כלל בזרימת העבודה שלהם על ידי אוטומציה של משימות כמו תכנון ועיצוב פרויקטים, ניקוי קבצים ישנים או יצירת קבצים חדשים מאפס. עניין של דקות או שעות.

ליצירת קשר עם אנטרסיס >>>

 

גלית בנדה

גלית בנדה

מומחית בבניית אתרי וורדפרס מעוצבים ומתמחה בתפעול אלמנטור פרו ובכתיבת קוד וCSS

שווה קריאה גם

איך בוחרים הצגות ילדים?

זו שאלה נפוצה מאוד בקרב הורים. אתה רוצה לדעת במה הילד שלך צופה, אבל אתה לא בטוח אם זו התוכנית הנכונה עבורם.

כמה משלמים לאיש אבטחת מידע?

ככל שתעשיית הטכנולוגיה בישראל ממשיכה לצמוח במהירות, גם הביקוש לאנשי אבטחת סייבר גדל. לפניכם סקירה של השכר והמגמות לאנשי אבטחת מידע בישראל.