היכן ניתן לרכוש קופות עם מסוף אשראי?

היום, בעידן המודרני, ניתן למצוא קופות בסוגים שונים עם אפשרויות שונות שחוסכים עבור העסק עבודה רבה וזמן יקר בהתנהלות. מאידך, גם הלקוח נהנה מהאפשרות להתנהל עם כרטיס אשראי בלבד ולא להסתמך על כסף מזומן שלפעמים נמצא בחזקתנו ולפעמים מצריך גישה לכספומט הקרוב. קופה רושמת עם מסוף אשראי מאפשרת תקשורת בין העסק לחברת האשראי והבנק ובכך התשלום מתבצע בלי עמלות שונות, כפי שקיימים בכספומטים שמפוזרים ברחוב. בנוסף, המעבר לקופות עם מסוף אשראי מאפשר ללקוח פריסת תשלומים, דבר שמאפשר הגדלה בהכנסה לבית העסק.

על מה מסתכלים כשבאים לקנות קופה עם מסוף אשראי

קיימים בשוק מספר דגמים ותצורות של קופות עם מסופי אשראי כאשר החשיבות העיקרית בהבנתן היא תצורת הקופה ושימושה לבית העסק. כגון, גודל הקופה והאפשרות אם המסוף האשראי יהיה נייד או נייח, גודל הצג המשמש גם כמסך מגע, סוג המעבד שהוא בעצם האחראי לביצועי המכשיר, אפשרויות הסליקה השונות אם דרך "גיהוץ" כרטיס האשראי או העברת התשלום דרך תקשורת אלחוטית כזו או אחרת, סוג המקלדת והתאורה סביבה ומדפסת השוברים שדרכה בעצם מקבל הלקוח את הקבלה בסוף התשלום.

איך נדע איפה ניתן לרכוש וממי?

כאשר ההבנה הרווחת היא שהקופה רושמת היא לא סתם עוד חפץ שנמצא בבית העסק אלא משמשת ככלי חיוני הן ללקוח והן לבעל העסק נרצה לעשות קנייה חכמה ולא פזיזה. בעל העסק צריך לראות שהחנות או האתר שהוא פונה אליו מאפשר לו מגוון רחב של אופציות לבחירה. חשוב לראות שבית העסק המוכר קופות עם מסוף אשראי יודע ומבין את העסק שלו כמו שצריך על מנת שיוכל לבצע את ההתאמה הכי נכונה ללקוח שבבעלתו עסק. מידע נוסף באתר https://www.barakk.co.il/

גלית בנדה

גלית בנדה

מומחית בבניית אתרי וורדפרס מעוצבים ומתמחה בתפעול אלמנטור פרו ובכתיבת קוד וCSS

שווה קריאה גם

שרת וירטואלי בענן – מענה מקיף לעסקים

שרתים וירטואליים בענן משמשים בדרך כלל לאירוח אתרים או יישומים אחרים. ישנם יתרונות רבים בשימוש בשרת וירטואלי בענן, כמו חיסכון בעלויות ונגישות.

אחסון וורדפרס מומלץ

וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן פופולרית המאפשרת למשתמשים ליצור ולתחזק אתרים משלהם. יש לו מגוון רחב של תכונות ופונקציות שהופכות אותו ל-CMS

בניית אתרים מחיר

בניית אתרים היא אחת המשימות החשובות ביותר בשיווק דיגיטלי. גם אם יש לך אתר טוב מאוד ואתה בונה אותו כבר שנים, עדיין