מדפסת UV

כל מה שרציתם לדעת על מדפסות UV ויותר. 

תהליך הדפסת UV הוא הדרך הנפוצה ביותר להדפסה על נייר. זה דורש מדפסת UV ומקור אור UV. התהליך כולל ציפוי או הנחת דיו על הנייר, שימוש באור אולטרה סגול כדי לחשוף אותו ואז ייבושו. בתהליך זה נעשה שימוש במצע שהוא אחד מהמצעים הנפוצים ביותר בתעשיית הדפוס, כגון נייר או בד. ישנם מספר סוגים שונים של מדפסות UV ותפקודן הבסיסי דומה. 

איך זה עובד

התהליך המדויק להדפסה שונה עבור כל מדפסת, אך לרוב מדובר בכיסוי שכבת דיו על נייר באמצעות אור UV. הצעד הראשון עובד בתוך המדפסת, כאשר תטען עליה את המצע. לאחר מכן, התהליך ממשיך לחשוף את הדיו באמצעות אור UV ולהדפיס אותו. כל אחד מסוגי המדפסות הללו אינו דורשת ציוד מיוחד מלבד מקור אור UV. אך כל סוג דורש חומר אחר לתהליך ההדפסה. חלקם עובדים עם נייר ואחרים משתמשים בבד או בחומרים פלסטיים כמצע שלהם. 

מדפסת לשימושים מגוונים ורבים

מדפסות UV משמשות לייצור מגוון רחב של מוצרים, כגון הדפסות על מכוניות, רהיטים וביגוד. הם בעצם כלים טכנולוגיים, המשמשים גם בתעשיית הדפוס לייצור תוויות, תגים ומוצרים אחרים. אלה מדפסות חסכוניות מאוד באנרגיה, ויכולות להיות בחירה טובה עבור משרדים ובתים. מכשירים כאלה מסוגלים לייצר מגוון של צבעים שונים כגון כחול, שחור, לבן, אפור וצבעים נוספים. ברוב המקרים המדפסות עובדות מצוין עם נייר רגיל או אפילו גיליונות קרטון דקים. 

מדפסות בשיתוף גורם מקצועי 

מדפסת UV למעצבים מקצועיים: עם מדפסות UV, אתה יכול להדפיס את העיצובים שלך על מה שאתה רוצה. אבל, לא כל המעצבים מרוצים מתהליך ההדפסה העצמאי. לכן, הם צריכים דרך להדפיס את עבודתם במהירות וביעילות בליווי גורם מקצועי. מידע נוסף באתר פריטק

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קורס כתיבה יצירתית
כתיבה יצירתית היא צורת אמנות הדורשת דמיון, יצירתיות ומיומנות. קורס כתיבה יצירתית יכול לעזור לך לפתח...
קרא עוד »
מרץ 20, 2023
בניית אתרים לסוכנויות ביטוח – איך בוחרים אל מי לפנות
כל מי שמחפש היום מומחים בבניית אתרים, בפרט עבור גורמים ספציפיים, לא יתקשה למצוא. קליק אחד בגוגל, ומיד...
קרא עוד »
יונ 21, 2020
צרפתית או ספרדית, מה כדאי ללמוד ואיך?
כמה טוב לרכוש שפות, לשלוט בהם ואפילו להצליח להשתמש בהם בחיים. זה יכול לבוא לידי שימוש בתקשורת בין...
קרא עוד »
נוב 01, 2020