בודק תוכנה ללא ניסיון

בודקי תוכנה עוסקים בתהליכי בדיקה, בקרה והבטחת איכות בתחום התוכנה כדי להבטיח כי מוצרים דיגיטליים יפעלו בצורה הטובה ביותר, ובהתאם למטרה לשמה הם פותחו. חברות הייטק רבות, אם לא כולן, מעסיקות בודקי תוכנה מקצועיים כדי לוודא כי מוצרי החברה איכותיים ויעילים, ולכן מיועדים לשיווק עבור הלקוח הזקוק למוצר הדיגיטלי.

מוצרים אלו כוללים אתרים, אפליקציות, תוכנות וכל מערכת אחרת שהפעלתה מבוססת על תוכנה ייעודית שפותחה לשם כך. למרות שמדובר על תפקיד מהותי בתחום פיתוח התוכנה, גם אנשים חסרי ניסיון וידע בעולמות הפיתוח יוכלו להשתלב במקצוע מרתק ומאתגר זה באמצעות קורס אוטומציה ייעודי של בודק תוכנה ללא ניסיון.

 

איך להפוך להיות בודק תוכנה ללא ניסיון?

כדי להיות בודק תוכנה ללא ניסיון חשוב לבחור את מסלול הלימודים המתאים ביותר לכך. כיוון שתחום אחריותו של בודק התוכנה כולל בדיקה ובקרה של תוצר תוכנה, עליו לרכוש את הידע המתאים בתחום הפיתוח הכולל היכרות עם תהליכי וסביבת בדיקת התוכנה, היכרות עם כלי אוטומציה חדשניים, הבנת הדרך לניתוח מערכות ובסיסי נתונים וכן קריאה, הבנה וכתיבה של סקריפטים.

ניתן למצוא קורס ייעודי עבור בודקי תוכנה חסרי ניסיון בתחום הפיתוח, כאשר הוא כולל את כל נושאי הלימוד הנדרשים להשתלבות כבודק תוכנה מנוסה ומקצועי בחברות ההייטק. תנאי הקבלה לקורס מחייבים לרוב ידע בסיסי ברמת 3 יח"ל באנגלית, היכרות עם כלי אופיס וכמובן רצון ומוטיבציה ללמוד תחום טכני הכרוך בשפות תוכנה.

 

מה היתרונות של קורס מקיף ומעשי?

על מנת להצליח להשתלב באופן יעיל ומהיר כבודק תוכנה מקצועי, מומלץ לבחור קורס QA אונליין מקיף המעניק את הכלים המעשיים לרכישת הידע בתחום. קורס מסוג זה יכלול ביצוע תרגולים פרקטיים כדי להכין את התלמידים בצורה הטובה ביותר.

גלית בנדה

גלית בנדה

מומחית בבניית אתרי וורדפרס מעוצבים ומתמחה בתפעול אלמנטור פרו ובכתיבת קוד וCSS

שווה קריאה גם

שיפור תהליכי מכירה 2021

אנחנו חיים בעידן בו, אם עסק לא יודע למכור את המוצרים שלו, מהר מאוד הוא יתרסק וייעלם מהנוף. אי אפשר היום להגיע