כמה עולה תיקון מחשב?

אם גיליתם תקלה בממחשב שאינכם יכולים לתקן בעצמכם, סביר להניח שתצטרכו להזמין טכנאי. בשלב זה אתם רוצים לדעת כמה עולה תיקון מחשב. נסביר על הדגשים ודוגמאות ממחירים עדכניים. 

היכן מתבצע התיקון 

העלות של תיקון מחשב תלויה קודם כל בסוג התקלה. אך לפני שנרחיב על כך, תשאלו את עצמכם האם אתם רוצים שהטכנאי יגיע אליכם או שאתם רוצים לקחת את המחשב למעבדה. טכנאי עד הבית יגבה קצת יותר, אבל זו הנוחות שלכם והתיקון מתבצע ללא הפרעה לאיכות חייכם.  לקריאה אודות תיקון מחשב אפל

תיקון נייד או תיקון נייח

המחיר שאותו גובים עבור תיקון מחשב נשען בין השאר על סוג המחשב שלכם, על סוג הרכיב שצריך להחליף, זמן העבודה וכמובן, האם מדובר בדגם נייד או נייח. לדוגמא: במחשבים ניידים, מסך שהתקלקל חייבים להחליף או לתקן. לעומת זאת, במחשב נייח, הרבה פעמים לא משתלם להחליף מסך ויותר זול לקנות חדש. ככלל, אם נשים בצד את העלות של הגעת טכנאי, עלות מינימלית של בדיקת מחשב לאיתור תקלה מתחיל בכ-200 ₪. אם רוצים להחליף מסך למחשב נייד מסוגים נפוצים, אתם עשויים להיפרד מ-600 – 800 ₪ ויתכן שגם יותר. זה תלוי בסוג המחשב והמסך שלכם. 

עלויות החלפת חלקים פגומים 

תיקונים נפוצים מתחילים ונגמרים בהחלפת חלקים פגומים. כמובן, שאם יש צורך לבצע תהליכים של פרמוט, הסרת ווירוסים וכדומה, עלות התיקון נגזרת מסוג התקלה. תקלה נפוצה נוצרת כאשר המחשב מתחמם יותר מדי וצריך להחליף מאוורר. תקלות אחרות יכולות לחייב החלפה של כרטיסי מסך, הסרה והחלפה של לוח אם, החלפת כונן קשיח ועוד. עלויות של פרמוט, סילוק ווירוסים וכדומה, נעים בין 200 ל-500 ₪. החלפת חלקים פגומים כ-300 עד 600 ₪, בהתאם לסוג החלק. מידע נוסף באתר מוניטור PC

גלית בנדה

גלית בנדה

מומחית בבניית אתרי וורדפרס מעוצבים ומתמחה בתפעול אלמנטור פרו ובכתיבת קוד וCSS

שווה קריאה גם

אתר לעסק במחיר אטרקטיבי

אתר לעסק במחיר אטרקטיבי

רוצים לשלם מחיר הוגן על הקמת האתר לעסק שלכם? ניתן להקים אתר לעסק במחיר אטרקטיבי אם רק נותנים לחברה הנכונה לעשות את

שיווק בפייסבוק- המדריך המלא

פייסבוק מהווה כיום את אחת מהמקורות המשמעותיים ביותר לשינויים חברתיים. מדובר על מקור אינסופי של אפשרויות שונות וידע המאפשרים להתחבר עם אנשים.

חברת פיתוח אפליקציות

כמה עולים לימודי תכנות לילדים

לימודי תכנות לילדים יכולים לספק לילדים כלים חיוניים להשתלבות והתמודדות בעולם הדיגיטלי, לשפר יכולות כמו חשיבה יצירתית, פתרון בעיות וכישורים חברתיים חשובים.