נשירת שיער אצל נשים

נשירת שיער אצל נשים היא דבר שכיח, שרבות סובלות ממנו. ככלל, לכל נשירה יש את המרכיבים והסיבות לה. כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את הטיפול הנכון לשיער שלכם, חשוב להבין על הבעיה ועל דרכי ההתמודדות איתה.

 

נשירת שיער אצל נשים

אולי לא כל הנשים יודו בכך אך נשירת שיער, ברמה כזו או אחרת, מתרחשת אצל נשים רבות בכל העולם. הסיבות לכך הן בעיקר תזונה לקויה, תורשה ולחץ. מצאנו עבורכן כמה פתרונות אשר באמצעותן, תוכלו לחדש את צמיחת השיער שלכן.

 

פתרון מקומי של מינוקסידיל

מינוקסידיל, המכונה גם רוגאין, ניתן להשתמש בתרופות זו ללא מרשם גם לגברים וגם לנשים עם התקרחות או התקרחות אנדרוגנית.

תרופה זו מגיעה בצורת קצף או נוזל וצריך להשתמש בה על הקרקפת מדי יום. תרופה זו עלולה לגרום לנשירת שיער בתחילת התהליך, וצמיחה חדשה של השיער עשויה להיות קצרה ודקה מבעבר. יתכן שתצטרכו להשתמש בה שישה חודשים ומעלה, כדי למנוע אובדן נוסף ולקדם צמיחה מחודשת.

 

תופעות הלוואי כוללות:

  • גירוי בקרקפת
  • צמיחת שיער בחלקים אחרים של הפנים או בידיים שבאות במגע עם התרופה.
  • טכיקרדיה (דופק מהיר)

 

גלולות ספירונולקטון

ספירונולקטון, הידוע גם בשם אלדקטון, היא התרופה פועלת לטיפול בנשירת שיער על ידי טיפול בהורמונים. באופן ספציפי, תרופה זו נקשרת לקולטני אנדרוגן ומפחיתת את עיבוד הטסטוסטרון בגוף.

לא כל החוקרים מסכימים שהיא עובדת ביעילות, ומינהל המזון והתרופות לא תייג אותה כטיפול בהתקרחות אנדרוגנית. שוחחו עם הרופא או הרוקח שלכם על היתרונות והסיכונים האפשריים של ספירונולקטון.

 

טרטינואין

Retin-A, או טרטינואין מקומי, משמש לעיתים כטיפול משולב עם מינוקסידיל להתקרחות אנדרוגנית. חשוב להשתמש בתרופות מסוג זה בהנחיית הרופא שלכם.

 

למידע נוסף – הייר קליניק.

גלית בנדה

גלית בנדה

מומחית בבניית אתרי וורדפרס מעוצבים ומתמחה בתפעול אלמנטור פרו ובכתיבת קוד וCSS

שווה קריאה גם

מה היתרונות בהדפסת צ'קים ממוחשבים?

מה היתרונות בהדפסת צ'קים ממוחשבים?

מערכות הנהלת החשבונות המתוחכמות שבהן משתמשים בשנים האחרונות מאפשרות לבצע גם הדפסת צ'קים באופן מהיר ומדויק ובדרך זו אין טעויות טכניות בעת