למה כדאי לבנות אתרים בוורדפרס?

אנחנו מכירים לא מעט סוגי אתרי אינטרנט שפועלים ברשת. בין אם מדובר באתרי מכירות, אתרי חדשות, אתרי שיווק ועוד. מה שמשותף למרבית האתרים כיום ולא משנה מי עומד מאחוריהם ולא משנה מה הגודל שלהם, זה שמרבית האתרים מתבססים על פלטפורמת וורדפרס שנבנו ע"י חברות מובילות כמו aramapp למשל.

זוהי פלטפורמה שמאפשרת לנו לבנות אתרים במערכת של קוד פתוח, כלומר, מדובר על מערכת שניתן להתקין בה פ'יצרים שונים שמתכנתים מפתחים לטובת רווחת כלל המשתמשים. עכשיו צריך לומר, מדובר על פלטפורמה מאוד רחבה, מאוד פשוטה לשימוש, פשוטה להתקנה ולעבודה. מאחר והיא גם כוללת תבניות עיצוב שונות ומגוונות, הרי שהיא נחשבת מאוד פופולארית בקרב משתמשים רבים, בין אם מדובר בבעלי מקצוע, עסקים קטנים וגדולים, מערכות תקשורת ועוד. 

לפני שנסביר את היתרונות של מערכת וורדפרס, חשוב לציין, גם מי שאיננו מתמחה בתחום של בניית אתרי וורדפרס, יכול להיעזר במערכת זו, זה אחת היתרונות המובנים שלה. היא לא דורשת ידע מוקדם בתכנות או בכל דבר אחר שקשור לתחום. מה שכן, חשוב להבין איך היא עובדת וחשוב לדעת כיצד אפשר לנצל את היתרונות השונים שלה. 

מה היתרונות של מערכת וודרפרס

ראשית, כמו שציינו היא מערכת קוד פתוח, כלומר, היא מאפשרת לנו להשתמש בפ'יצרים וכלים שונים על מנת שנוכל ליהנות מפונקציות שונות שמתכנים פיתחו באופן חופשי. אנחנו כמובן יכולים לפתח גם כלים שונים שיתאימו לאתר שלנו. 

שנית, אנחנו יכולים לעדכן תכנים במערכת בצורה מאוד פשוטה, אנחנו יכולים להשתמש בכל מה שנדרש על מנת שיהיה ניתן לקדם את האתר בגוגל, וכן להשתמש במערכות מכירה ושיווק רלוונטיות. 

שלישית, יש לנו אפשרות לעצב את האתר בכל פעם בצורה אחרת, בצורה מאוד פשוטה, בצורה מאוד יעילה ונוחה.

גלית בנדה

גלית בנדה

מומחית בבניית אתרי וורדפרס מעוצבים ומתמחה בתפעול אלמנטור פרו ובכתיבת קוד וCSS

שווה קריאה גם

שירותי תמיכה למחשבים

איך מתמודדים עם מתקפות סייבר?

הטכנולוגיה תמיד מתקדמת, בשנת 2020 הטכנולוגיה ממש בשיאה – הרבה חידושים בתחום המחשוב. ויחד עם זאת, קיימים בעיות – בגלל שהטכנולוגיה מתקדמת,

שיימינג באינטרנט

עשו לעסק שלך שיימינג בפייסבוק? תתבע!

שיימינג הפך לתופעה נפוצה שרבים מאיתנו כלל לא יודעים כיצד להתמודד עימה. זה יכול לקרות בפייסבוק, בקבוצות הוואטסאפ השונות בהן אנו חברים