מדוע כדאי לבנות אתר על מערכת וורדפרס?

כל מי העומד בפני בניית אתרים לראשונה יכיר את המערכת של וורדפרס. מערכת וורדפרס הינם מערכת קוד פתוח לניהול תוכן והקמת אתרי אינטרנט. המערכת נחשבת לפופולרית ביותר בעולם כיום ומעל 30% מהאתרים באינטרנט מבוססים על מערכת וורדפרס. היא ניתנת להורדה ושימוש בחינם (מחברים את המערכת לדומיין ולחשבון האחסון שלנו) וניתן באמצעותה לבנות כל סוג של אתר, החל מאתרי חנות, אתרי תדמית, אתרי קטלוג, בלוגים, פורטלים, מגזינים, אתרי ווידיאו ועוד. 

היתרון המרכזי של המערכת – קוד פתוח:

מערכת ניהול תוכן יכולה להיות מערכת קוד סגור או מערכת קוד פתוח. קוד סגור הכוונה היא שהמערכת מספקת לכם את האופציה של המערכת בלבד ודרך אותן אופציות תוכלו לבנות ולהקים את האתר שלכם. קוד פתוח זה אומר שהמערכת מאפשרת לכם לערך את קוד האתר כרצונכם ולבצע התאמות בדיוק לפי הצרכים שלכם. 

יתרונות נוספים של המערכת:

  • המערכת עוברת שדרוגים כל הזמן על ידי מפתחים מובילים ומנוסים בתחום. 
  • ניתן להתאים את האתר באופן מלא לצרכי החברה ללא הגבלות.
  • עבודה עם תוספים – לוורדפרס יש אינספור תוספים וכל הזמן מפתחים עמלים על תוספים חדשים ורלוונטיים לרוח התקופה. התוספים משדרגים משמעותית את הנראות והשימוש באתר.
  • העלויות לפיתוח אתר וורדפרס זולות בהרבה מאשר פיתוח אתר בתכנות מלא. 
  • אלמנטור – אחד היתרונות הגדולים של וורדפרס הוא שימוש בתבניות שונות מה שמקצר זמן עבודה באופן משמעותי אולם מאז תוסף האלמנטור הוא זה שהפך להיות שימושי יותר וביטל כמעט לחלוטין את הצורך בתבניות. מדובר למעשה בתוסף שמאפשר לבנות את האתר ממש כמו פאזל וגרסת הפרו שלו תספק לכם את כל מה שאתם צריכים כדי להרים אתר מקצועי לאוויר שגם נראה טוב וגם פונקציונאלי מאוד.
גלית בנדה

גלית בנדה

מומחית בבניית אתרי וורדפרס מעוצבים ומתמחה בתפעול אלמנטור פרו ובכתיבת קוד וCSS

שווה קריאה גם

מה זה פריוריטי?

מערכת פריוריטי היא מערכת המשמשת לתעדוף משימות. ניתן להשתמש בו בתרחישים שונים, כמו כלי לניהול פרויקטים או מנהל תהליכים. בהקשר של עסקים,

הכנסה פסיבית

הכנסה פסיבית היא הרעיון שאתה יכול להרוויח כסף מבלי לעשות דבר פעיל. הרעיון מאחורי הכנסה פסיבית הוא שאתה יכול להרוויח כסף מבלי

מדפסת UV

כל מה שרציתם לדעת על מדפסות UV ויותר.  תהליך הדפסת UV הוא הדרך הנפוצה ביותר להדפסה על נייר. זה דורש מדפסת UV