איזה פלטפורמה מתאימה להקמת חנות באינטרנט?

חנויות אינטרנט כל כך פופולריות כיום עד כי עבור עסקים פיזיים שיש להם מוצרים פיזיים למכירה גם בעליהם מבינים את החשיבות של חנויות אינטרנט ושיווק המוצרים אונליין. באמצעות חנות באינטרנט תוכלו לקדם את המוצרים שלכם לקהלי יעד חדשים, להגדיל את ההכנסות בעסק ולהרחיב את המותג שלכם לכל הארץ ואף להפוך אותו למותג בינלאומי די בקלות. האינטרנט מאפשר לנו להגיע אל אותם אנשים שלא בהכרח מכירים או עוברים פיזית ליד החנות שלנו ובכך אנו למעשה שוברים את תקרת הזכוכית של המיקום הגאוגרפי שבה נמצאת החנות שלנו. בניית חנות באינטרנט היא לא משהו שאתם רוצים להקל בו ראש כי בהתאם לאיכות האתר שלכם וחוויית השימוש בו כך יהיו גם כמות המכירות שלכם, קבלו מידע מקצועי באתר https://ezbuild.shop

מה צריך לבחון כאשר מחפשים פלטפורמה לבניית אתר חנות שלנו?

נוחות המשרד אחורי והניהול, אפשרויות הניהול והבנייה של האתר, אבטחת האתר, ניהול משתמשים, תוספים וכלים לאיסוף נתונים, התממשקות לכלים אחרים כמו אנליטיקס, כמו סליקה וכו', חוויית משתמש, הגבלות עמודים/מוצרים, גמישות ונוחות בעיצובים ומיתוג

  • נוחות – חשוב שיהיה נוח לנהל את אתר החנות שלנו. כמו להוסיף ולהסיר מוצרים, לערוך עמודי מוצר, להוסיף/להסיר תמונות, לעדכן מחירים, מבצעים, לעקוב אחר המכירות ועוד. 
  • אפשרויות ניהול ובנייה – חשוב שהפלטפורמה עליה אנו בונים את האתר תאפשר לנו להעלות מוצרים ללא הגבלה, להוסיף עמודים ללא הגבלה ולאפשר לנו לערוך את האתר כרצוננו.
  • אבטחת האתר – חשוב לבחור במערכת המאפשרת לדאוג לרמת אבטחה גבוהה מאוד למשתמשי האתר. 
  • ניהול משתמשים – אפשרות לערוך או לחסום משתמשים. אפשרות למשתמשים להירשם לאתר כדי לבצע הזמנות.
  • התממשקות לכלים שונים כמו כלי אנליטיקס, כלים לשיפור מהירות אתר ועוד.

על איזו מערכת אנו ממליצים?

אנו ממליצים בפה מלא על מערכת וורדפרס כפלטפורמה הטובה ביותר כיום לבניית אתרים. היא נוחה ביותר ומאפשרת גם שימוש בתוסף הוו-קומרס שלה והתממשקות לכלים נוספים על מנת לבנות חנות אונליין מקצועית ומדהימה ברמה הגבוהה ביותר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מעבדת סלולר – איך בוחרים מעבדה בצורה נכונה
היום, אנחנו לא יכולים לדמיין את חיינו בלי מכשיר סלולר אפילו לא לחמש דקות. בכל רגע נתון הם משתמשים בו,...
קרא עוד »
ספט 02, 2020
דרוש עובד מצטיין – איפה כדאי לפרסם מודעת דרושים?
בישראל יש מקצועות שלמים אשר חסרים בהם עובדים ובדרך כלל המחסור מורגש בעיקר במקצועות הנחשבים ביותר. כך...
קרא עוד »
נוב 24, 2018
מה חשוב לדעת על גוגל אנליטיקס?
אחת המערכות החשובות ביותר לבעלי אתרים היא גוגל אנליטיקס, ולו בשל העובדה שהיא מאפשרת לאסוף את נתוני...
קרא עוד »
ינו 31, 2020