איזה פלטפורמה מתאימה להקמת חנות באינטרנט?

חנויות אינטרנט כל כך פופולריות כיום עד כי עבור עסקים פיזיים שיש להם מוצרים פיזיים למכירה גם בעליהם מבינים את החשיבות של חנויות אינטרנט ושיווק המוצרים אונליין. באמצעות חנות באינטרנט תוכלו לקדם את המוצרים שלכם לקהלי יעד חדשים, להגדיל את ההכנסות בעסק ולהרחיב את המותג שלכם לכל הארץ ואף להפוך אותו למותג בינלאומי די בקלות. האינטרנט מאפשר לנו להגיע אל אותם אנשים שלא בהכרח מכירים או עוברים פיזית ליד החנות שלנו ובכך אנו למעשה שוברים את תקרת הזכוכית של המיקום הגאוגרפי שבה נמצאת החנות שלנו. בניית חנות באינטרנט היא לא משהו שאתם רוצים להקל בו ראש כי בהתאם לאיכות האתר שלכם וחוויית השימוש בו כך יהיו גם כמות המכירות שלכם, קבלו מידע מקצועי באתר https://ezbuild.shop

מה צריך לבחון כאשר מחפשים פלטפורמה לבניית אתר חנות שלנו?

נוחות המשרד אחורי והניהול, אפשרויות הניהול והבנייה של האתר, אבטחת האתר, ניהול משתמשים, תוספים וכלים לאיסוף נתונים, התממשקות לכלים אחרים כמו אנליטיקס, כמו סליקה וכו', חוויית משתמש, הגבלות עמודים/מוצרים, גמישות ונוחות בעיצובים ומיתוג

  • נוחות – חשוב שיהיה נוח לנהל את אתר החנות שלנו. כמו להוסיף ולהסיר מוצרים, לערוך עמודי מוצר, להוסיף/להסיר תמונות, לעדכן מחירים, מבצעים, לעקוב אחר המכירות ועוד. 
  • אפשרויות ניהול ובנייה – חשוב שהפלטפורמה עליה אנו בונים את האתר תאפשר לנו להעלות מוצרים ללא הגבלה, להוסיף עמודים ללא הגבלה ולאפשר לנו לערוך את האתר כרצוננו.
  • אבטחת האתר – חשוב לבחור במערכת המאפשרת לדאוג לרמת אבטחה גבוהה מאוד למשתמשי האתר. 
  • ניהול משתמשים – אפשרות לערוך או לחסום משתמשים. אפשרות למשתמשים להירשם לאתר כדי לבצע הזמנות.
  • התממשקות לכלים שונים כמו כלי אנליטיקס, כלים לשיפור מהירות אתר ועוד.

על איזו מערכת אנו ממליצים?

אנו ממליצים בפה מלא על מערכת וורדפרס כפלטפורמה הטובה ביותר כיום לבניית אתרים. היא נוחה ביותר ומאפשרת גם שימוש בתוסף הוו-קומרס שלה והתממשקות לכלים נוספים על מנת לבנות חנות אונליין מקצועית ומדהימה ברמה הגבוהה ביותר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עליות המחירים של 2022: האם היו שינויים גם במחירי פיתוח אפליקציות?
מדינת ישראל סובלת מעליית מחירים מטורפת בכל כך הרבה תחומים. החל מפירות וירקות ועד מוצרים גדולים יותר...
קרא עוד »
אפר 26, 2022
חקר היסודות של פיתוח אפליקציות
בעולם הטכנולוגיה המתפתח במהירות, פיתוח אפליקציית מוצר הפך לצעד מכריע עבור עסקים המבקשים לשפר את...
קרא עוד »
דצמ 20, 2023
למה כדאי לבנות אתרים בוורדפרס?
אנחנו מכירים לא מעט סוגי אתרי אינטרנט שפועלים ברשת. בין אם מדובר באתרי מכירות, אתרי חדשות, אתרי שיווק...
קרא עוד »
מרץ 24, 2020