סליקת אשראי באינטרנט

סליקת אשראי באינטרנט

כל כך הרבה עיסקאות מבצעים כיום בחסות הממשקים הדיגיטליים. דומה כי הדיגיטל פתר לאנושות הרבה מאוד צרכים, והוא מציע מענה ופתרונות נהדרים. וזה נכון הן לצד של הלקוחות והן לצד של בעלי העסקים. הללו נהנים מקניות נוחות ונעימות מהבית, ובעלי העסקים מרוצים ממכירות שמתבצעות בכל שעות היממה ללא צורך בהתערבות של יד אנוש. כל זה מתאפשר הודות לאפשרות המתקדמת של סליקת אשראי באינטרנט.

מה זה סליקת אשראי?

כל אחד מאתנו מצויד ביותר מכרטיס אשראי אחד. מדובר על כרטיס מגנטי אשר ניתן לשלם באמצעותו ולבצע רכישות. בעוד שכאשר עומדים פיסית בחנות 'מעבירים' את הכרטיס במסוף האשראי, כאשר עורכים קניה מקוונת התשלום מתבצע באמצעות דף אינטרנט. וזה בהזנת פרטי כרטיס אשראי לצד פרטיו של בעל הכרטיס. ואילו מערכת הסליקה יוצרת קשר עם חברת האשראי ומבצעת את הסליקה. מה שכולל חיוב של חשבון הלקוח וכן זיכוי של חשבונו של המוכר.

על העלויות של השירות

אם כי כמובן שחלק בלתי נפרד מהעסקה היא גביית עמלה על ידי חברת הסליקה. כלומר, חברת הסליקה מקבלת חלק מסוים מכל עסקה שבוצעה – וזאת תמורת השירות שהיא מספקת לבעלי העסקים. כל בעל עסק בוחן את ההצעות של חברות הסליקה באתר צ'ק בוקס השוואת חבילות סליקה, כדי לאתר את השירות היעיל והמתאים אשר יאפשר לו לבצע מכירות במלוא היעילות והנוחות.

ממשק נוח ומאובטח

יש נקודות חשובות שצריך להתייחס אליהן כאשר בוחרים את הממשק ואת חברת הסליקה. נתון אחד הוא הממשק – כדי שלקוחות יוכלו לבצע קניות ותשלומים בלי להיתקע חובה שאופן סליקת האשראי תהיה נוחה ומהירה. ועל מנת להסיר חשש שעוצר לקוחות מלבצע את התשלום על המערכת להיות מאובטחת כראוי. רק כך ניתן לבצע תשלומים ולהיות בטוחים כי לא ייעשה כל שימוש לרעה בפרטים.

קראו על סליקת אשראי לעסקים קטנים בלינק https://check-box.co.il/clearing-services-for-small-businesses

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה זה תוכנת CRM ומי צריך את זה בכלל?
מערכת CRM הנה מערכת לניהול לקוחות והזמנות. אם תרצו זו מערכת ניהול לחברה שיש בה אפשרויות רבות וכלים...
קרא עוד »
אוג 29, 2021
תחזוקת אתרים – כיצד מבצעים זאת
הרבה פעמים בעלי עסקים, בעלי מקצוע, נוטים לחשוב, אם הם מקימים אתר אינטרנט, זה מספיק, אחרי ההקמה שלו הם לא...
קרא עוד »
יול 28, 2020
אתרי אינטרנט למכירה – מה צריך לעשות לפני שמוכרים?
מכירת אתר אינטרנט יכולה להיות דרך מצוינת להרוויח כסף ולפנות את הזמן שלך. עם זאת, יש כמה צעדים חשובים...
קרא עוד »
מאי 07, 2023