שיווק בגוגל – למה חשוב לפנות אל איש מקצוע?

אחד הכלים החשובים ביותר שעומדים לרשותנו לצורך שיווק ופרסום עסקים בכלל ומוצרים ושירותים בפרט, הוא גוגל. מנוע החיפוש המוביל בעולם, מציע לנו את רשת הפרסום המובילה באינטרנט ויש האומרים שהיא גם המובילה בעולם כיום. 

דרך גוגל, אנחנו יכולים ליהנות מאפשרויות שיווק בגוגל של האתר שלנו באמצעות מנוע החיפוש בעזרת קידום אורגני, וכן אנחנו יכולים לשווק את העסק, מוצרים ושירותים דרך קידום ממומן במנוע החיפוש וכן דרך רשת הפרסום של גוגל, אשר פרוסה בכל רחבי האינטרנט. 

לשם כך, אנחנו צריכים לעבוד עם אנשים שמתמחים בתחום, קרי אנשי שיווק שמכירים היטב את מנוע החיפוש של גוגל ויש להם את הידע והכלים לבצע תהליכי שיווק ופרסום בצורה נכונה. על פניו, היינו יכולים להניח שאם נלמד את הכללים נוכל לבצע את העבודה בעצמנו, אך כפי שנוכל לראות מיד זה לא מדויק, ולמעשה מוטב לנו לשלם שכר לגורם חיצוני או להעסיק איש שיווק בתוך העסק, במקום שאנחנו נטפל בכך בעצמנו. 

למה נכון להעסיק איש מקצוע?

ראשית, שיווק וקידום בגוגל נעשה באמצעות כלים שונים. חלקם גוגל בעצמה מציע לנו ואחרים שייכים לגורמים שונים מחוץ לגוגל. אנחנו צריכים ללמוד כיצד להשתמש באותם כלים בשביל שנוכל לדעת איך לבצע את העבודה. זה דורש התמחות, דורש זמן ולא בהכרח כל אחד יכול לעשות את זה. 

שנית, שיווק זה מקצוע. לא משנה כמה אנחנו מכירים את העסק שלנו ולא משנה כמה אנחנו מאמינים במוצר ובשירות, בסופו של דבר שיווק ופרסום זה מקצוע, לכן רק מי שמתמחה בכך יכול לעסוק בתחום ולבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. לכן אנחנו צריכים להעסיק אנשי מקצוע שמתמחים בכך ומבינים את ההבדל בין שיווק עורכי דין ושיווק תחומים אחרים. 

גלית בנדה

גלית בנדה

מומחית בבניית אתרי וורדפרס מעוצבים ומתמחה בתפעול אלמנטור פרו ובכתיבת קוד וCSS

שווה קריאה גם

הקמת חנות דיגיטלית

הקמת חנות דיגיטלית – המדריך המלא

כיום אנשים מעדיפים לרכוש מוצרים אונליין על פני הגעה פיזית אל החנות. נכון שיש את היתרון של מישוש ובחינה פיזית של המוצרים

צילום מוצרים

צילום מוצרים לאמזון

כאשר הגולש יחפש מוצר מסוים באמזון או קטגוריה של מוצרים הוא יתקל באינספור תמונות של מוצרים בסגנון שהוא מחפש. התמונה של המוצר