בניית אתר וורדפרס – איך עושים את זה נכון

בניית אתר וורדפרס הוא תהליך לא מורכב מדי. למעשה הוא יכול להתבצע תוך שעות ספורות, לפחות בכל מה שקשור להתקנת האתר, עיצוב בסיסי והזרמת תוכן ראשוני. בהמשך אנחנו יכולים לשפר אותו בצורות שונות.

לפני שנסביר כיצד עושים את זה, חשוב להבהיר מה זה אתר וורדפרס ולמי הוא מיועד. מדובר באתר שמבוסס על מערכת פתוחה, פלטפורמות שכל אחד יכול לרכוש, לחבר למערכת אחסון אתרים ולהתחיל לעבוד עליה על מנת להתקין את האתר, לתכנן ולעצב אותו, וכן לפתח כלים שונים שמתאימים לאתר. באופן כזה, שאפשר להציע אותם לקהל משתמשי וורדפרס בכל העולם.

היתרון של מערכת זו, מעבר לכך שהיא מאוד קלה ופשוטה לפעולה, היא גם מאוד נוחה לשימוש, לא צריך ללמוד ולהיות נציג בית תוכנה או מתכנת מקצועי בשביל להתקין אותה. מומלץ לעבוד עם חברה שמתמחה בכך, אבל זו לא חובה כמו במקרים אחרים. יתרון נוסף, אנחנו לא חייבים לדבוק בפלטפורמה אחת, אפשר לעבור בין פלטפורמות עיצוביות שונות על פי רצוננו.

איך מתקינים אתר וורדפרס

בתחילה, מתחברים לרשת וורדפרס, רוכשים פלטפורמה או מורידים אחת בחינם, מחברים אותה לשרת של אחסון אתרים, וברגע שיש דומיין ומקבלים אישור, אפשר להתחיל לעבוד על האתר.

מערכת ההפעלה היא בסיסית, מזכירה מערכות הפעלה של בלוגים רגילים. צריך להדגיש, מדובר במערכת הפעלה אחידה לכל אתרי וורדפרס.

בשלב הבא, אפשר להתחיל לעבוד על העיצוב, בין אם באופן בסיסי ובין אם זה דרך מערכות שוורדפרס מציעה. אפשר להוריד כלים שונים ולהתקין באתר ועוד. כל דבר כזה יכול לשרת אותנו כך או אחרת.

באתר אפשר לפרסם תכנים מכל הסוגים, כולל סרטונים, תמונות וכדומה, הכל בהתאם לגודל האחסון שרכשנו עבורו.

גלית בנדה

גלית בנדה

מומחית בבניית אתרי וורדפרס מעוצבים ומתמחה בתפעול אלמנטור פרו ובכתיבת קוד וCSS

שווה קריאה גם

שירותי תמיכה למחשבים

איך מתמודדים עם מתקפות סייבר?

הטכנולוגיה תמיד מתקדמת, בשנת 2020 הטכנולוגיה ממש בשיאה – הרבה חידושים בתחום המחשוב. ויחד עם זאת, קיימים בעיות – בגלל שהטכנולוגיה מתקדמת,

שיימינג באינטרנט

עשו לעסק שלך שיימינג בפייסבוק? תתבע!

שיימינג הפך לתופעה נפוצה שרבים מאיתנו כלל לא יודעים כיצד להתמודד עימה. זה יכול לקרות בפייסבוק, בקבוצות הוואטסאפ השונות בהן אנו חברים